En İyi Saç Düzleştirici Tavsiye Önerisi

En iyi saç düzleştirici tavsiye önerisi ile birlikte yeni çıkan ve tekrar tasarlanan modeller incelemeden önce, ister kıvırcık, isterseniz dalgalı saçlarınız olsun, kaliteli bir düzleştirici, Arzu ettiğiniz güzel bir görünümü verebilir. Profesyonel sonuç sağlar. Alacağınız ürünü pişman olmadan önce iyi araştırmalı ve değerlendirmelisiniz.  Bununla birlikte epilasyon aletleri ve saç kurutma makinesi destekleyici ürünler olup ipuçlarını ayrıca inceleyiniz.
 
İnternet ortamında binlerce model ve yanlış bilgiler var. Tırnak içinde belirtmek gerekirse ” bu marka güzel,  bunu arkadaşım kullandı o memnundu, bende bunu kullanıyorum bu daha iyi, şu marka hiç fena değil gibi “, gereksiz ve yanlış ve yönlendirici bilgilerden arınmış olacaksınız.  Neyse ki, Endişelenmenize gerek yok!  uzman ekibimiz keyifle yaptığı ve gerçek müşterileri deneyimlerini değerlendirdikten sonra sizler için en iyi sac düzleştirici modellerini belirledi
 
Bu ürünleri kullandıktan sonra kuaförden yeni çıkmış gibi olacak, Profesyonel görünüme sahip olacaksınız. 
GHD Gold Professional saç düzleştirici tavsiye önerimizde birinci sırada yer almaktadır.  Çabuk ısınır ve saçlarınıza zarar veremez. Profesyonel çalışmalar için kullanılan bu ürü daha çok ünlü saç stilistlerinin markası, Kalitesi ve kısa sürede mükemmel sonuçlar sağlar. Bu ürünü kullanmak için bir film yıldızı yada model olmanıza gerek yoktur. Ünlü olmadığınız için bu saçlara sahip olmayacağınız anlamına gelmez. Evde Aynanın karşısında Göz alıcı, kıvrımlı sonuçlar elde etmenizi mümkün kılar, Arkadaşlarınızla kahvenizi yudumlarken kendinizi sahnede yada stüdyo çekiminde hissedebilirsiniz.
 
Genellikle üst düzey kullanıcılar tarafından kullanılan bu ürün, Yüksek standart bir düzleştirici. Bu özellikte bir cihaz olması sebebi ile fiyatını pahalı bulabilirsiniz. Uzun vade kullanım saçınız için karlı bir yatırım olmaktadır.
 
Ürünle birlikte gelen en önemli özellik Cihaz üzerinde sıcaklık kontrolünün olması güvenlik açısından önemli bir faktördür. Sıcaklığı çok yükseltirseniz saçlarınız büyük bir ihtimalle zarar görecektir. GHD Gold 185 C Santigrat derecede çalıştığı için bu tehlikeyi ortadan kaldırmaktadır. 185 derece ortala her saç tipi için uygun bir değerdir.
 
Plaka yüzeyleri hatasız üretilmiştir. Saç türünüz ne olursa olsun gerekli yüzey alanda çalışacak ve seri şekilde şekillendirme yapabileceksiniz. Daha yoğun saçla çalışacaksanız 5 cm lik plaka ile çalışabilirsiniz. Kıvrımlı saç haricinde gündelik düzeltme işlemleri için 2.5 cmlik plakayı tercih edebilirsiniz.
 
Yurt dışı seyahatlerinde bile yanınızda taşıyabilirsiniz. GHD Gold Her ülkenin elektrik voltajı na göre tasarlanmıştır. Kabloların kıvrılmasını, dolaşmasını önlemek için 360 derece dönme mekanizmasına sahiptir. Güvenlik açısından ayrıca bir önemli husus, makine yarım saat ( 30 Dk ) kullanılmadığı taktirde otomatik olarak kapanacaktır. Unutup gitseniz dahi rahat edersiniz. Kullanıcı hatası dışında firmanın 2 yıl garantisi var.
 
Çoğu müşteri kullanıcısı GHD Gold hakkında iyi yorumlarda bulunmaktadır. Özellikle hızlı bir şekilde ısınması ve kısa zamanda şekillendirme yapması zaman açısından büyük tasarruf sağlar, Kullanıcılar fiyatının biraz yüksek olduğunu ve sıcaklık ayarına müdahale edemedikleri için bu özelliği sevmediklerini belirttiler. özellikle zayıf,ince kıllara sahip olanlar 185 dereceyi çok sıcak bulurken farklı ayarların olmaması, saçın zarar görmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. Ürüne göre fiyat yüksekliği uzun vadede kendisini amorti etmektedir.
 
İster amatör olun isterseniz uzman, yapılan yorumlardan anlaşıldığı gibi, bu ürünü aldığınızda, her kuruşuna değer ve çok uzun süreli ( yıllarca ) kullanabilirsiniz.

Artıları

 • İyi Performans
 • Hızlı ısınma
 • Seramik plaka
 • Otomatik Kapanma
 • Üniversal Voltaj

Eksileri

 • Yüksek Fiyat
 • Sıcaklık ayarı yapılamıyor.
Xtava Pro Satin Infrared saç düzleştici tavsiye önerisi için yaklaşık 5 cm genişliğe sahip plakaları sayesinden yoğun ve kalın kılları hızlı bir şekilde düzeltebilir.
 
Saç teli kalın kullanıcılar için hızlı şekil, genellikle imkansız gibi görünür. Büyük şehirde yaşayıp ve erken kalkıp işe giden kadınlar için bu rüya gibi gelir. Evden bir an önce çıkıp gitmek için serbest bırak tekniğini kullanırlar, bu yöntem basit olduğu için kullanımı kolaydır. Xtava Kalın ve yoğun saçlar için tasarlanmış olsada düz ve ince saçlar için kullanılmayacağı anlamına gelmez.
 
Bu ürünün turmalin+ kızıl ötesi özellikli olması kalın ve yoğun saçların kısa sürede pürüzsüz ve düz olmasını sağlar. Zarif ve ışıldayan bir görünüm kazandırır.
 
Bu düzleştiricinin marifetleri öğrendikten sonra, bu özellikleri ortaya çıkaran diğer özelliklerinden bahsedelim. Cihaz üzerinde 10 farklı sıcaklık ayarı mevcut. Sıcaklık değerlerini dijital göstergelerden takip edebilirsiniz.

Artıları

 • 5 cm lik plakalar
 • kızıl ötesi ışınlar
 • 10 çeşit sıcaklık seçeneği
 • Dijital Gösterge
 • Otomatik Kapanma

Eksileri

 • Geniş plakalar kıvrılma için yeterli değil
 • Kontrol düğmeleri kullanışlı değil

HSI profesyonel saç düzleştirici tavsiyesi hakkında şunu yazabiliriz. üst düzey bir makine olmasa da orta düzeyde, hem ince hem kalın her Saç tipini rahatlıkla şekil verebilirsiniz, 

cihazın en önemli özelliklerinden biri ısı koruma sistemi ile gelmesi ve böylece saçlarınız fazla ısıya maruz kalmaz ve yanmaz. cihazın ucuz olması kötü olduğu anlamına gelmez. Piyasadaki birçok saç düzleştirici tavsiyelerine baktığınız zaman diğerlerinden geri kalır yanı yok.

Amazon’da yapılan incelemeye göre yani binlerce müşteri geri bildirimine baktığınız zaman gerçekten, neredeyse ilk sıralarda yer alır. Kullanıcılar açısından çok beğenilen ve tavsiye edilen bir üründür. yaklaşık 2,5 santimlik plakası sayesinde saçları kıvrımlı yapabilirsiniz. cihaz kenarının radüslü yani oval olması sebebiyle saçlarınız zarar görmez,  kırılmalar, hasar oluşmaz. Düzgün sonuçlar elde edersiniz.

Makinanın yine en özelliklerinden kablo uzunluğu ve sahip olduğu mekanizma, yani sağa-sola çevirdiğinizde, kablo birbirine dolaşmıyor. kendi ekseninde dönüyor, bu özellik hem zamandan tasarruf etmenizi hem de rahat çalışmanızı sağlar. Bu cihazı yurt dışına çıkardığım zaman kullanabilir miyim? Sorusunun cevabını merak ediyorsanız,  tabi ki, yurt dışında kullanabilirsiniz. Cihaz uluslararası voltaj değerine sahiptir. 

Cihazın plaka katmanları turmalin+seramik kaplamadan oluşmaktadır, Bu sayede stabil bir sıcaklık sağlar, düzgün, pürüzsüz bir ütüleme gerçekleşir. Cihaz 60 santigrat ve 232 santigrat derece sıcaklık aralığa sahip olmakla birlikte, saç tipinize göre geniş bir çalışma ısısı sağlar. Ürünün istenmeyen bir özelliği, ısındığında her defasında kapatmak zorundasınız,  otomatik kapanma özelliği yok. Ayrıca sıcaklık ayar düğmeleri, kolun iç kısmında olduğu için biraz kullanımı zorlaştırmaktadır.

Genel olarak ürün özelliklerine baktığımız zaman gerçekten çok fazla müşteri deneyiminden olumlu önerilere sahip ve çok beğenilen bir ürün, kısa sürede, ısınması ile şekil vermenize olanak tanıyor uygun fiyatıyla da tercih edilebilir ürün

Artıları

 • Düşük Fiyat
 • İyi Performans
 • hızlı ısınma
 • Dayanıklı Tasarım

Eksileri

 • Otomatik kapanma yok
 • Ayar tuşları ergonomik değil

Saç Düzleştirici Tavsiyesi İçin İpuçları

 1. Turmalin ve seramik kaplı plakalar olmasına dikkat edilmeli.
 2. Otomatik kapanma özelliği olmalıdır. 
 3. Kontrol düğmeleri kullanışlı olmalıdır.
 4. Plakaların kenarı uygun ovallikte olmalıdır. 
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

connect

we'd love to have your feedback on your experience so far

EN İYİ
mAKİNE

Her ay 100 TL Kupon Kazanmak için Kaydolun. Şansınızı Deneyin