Söz konusu bebekler  olduğunda ürünlerin harika tasarıma sahip olması gerekmektedir. yumuşak silikon kılları sayesinde diş etlerine zarar vermeden temizlemesi gerekmektedir.

Özellikle bebek diş fırçası söz konusu olduğunda, BPA içermeyen silikon kıllara sahip olması gerekmektedir.
Piyasadan herhangi bir ürün alıp kullanmak doğru değildir. Diş fırçasının aynı zamanda diş kaşıyıcı özelliği olması artı bir avantaj sağlamaktadır.
 
Bebekler için özel tasarım gerektiren bir durum söz konusudur , Ağız kısmı içerisine oturacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Aynı zamanda bebeğin ağız içerisinde bulunan beyaz pamukçukları temizlemesi gerekir. Bebeklerin ağız içerisinde oluşan pamukçukları, anneler bez yardımıyla temizlemeye çalışır, bu çok yanlış olduğu gibi tehlikeli bir bir uygulamadır. Büyük şehirde yaşayan ve çalışan anne ve babalar için uygun ve kaliteli bir ürün bulmak için gerekli zamanı bulamaz.
 
Neyse ki, Uzman ekibimiz binlerce çeşit diş fırçası arasından en iyisini ve uygun fiyatlı olan ürünü araştırdı ve inceledi. Sizlerin,  satın alma sürecini hızlandırmak için uzun mesailer harcadı ve buldu. Rocs bebek diş fırçası ve macunu, minik eller için iyi bir tasarıma sahip, bu harika ürünleri aşağıdaki bağlantılarla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.
 

.

Rocs bebek diş fırçası  Özellikle silikon fırça kılları ve ergonomik tasarımı sayesinde minik eller için tasaralanmış harika bir üründür. 

Bebeklerinde,  yetişkinler gibi diş etlerindeki bakterilerin temizlenmesi gerekmektedir. İlk etapta aklınıza şu soru gelebilir, bebeğim için diş fırçası kullansam uygun olur mu? zarar verir mi? gibi endişeleriniz olmasın. parmak ucu bu fırçalar bebekler için uygun ve güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğin rutin ağız temizliği için mükemmel bir üründür. Diş çıkarma aşamasından Dişleri bir yandan kaşınırken silikon kıl uçları masaj yapar ve bebeğinizi rahatlatır. 

Belkide bebeğiniz için şarjlı diş fırçası düşündünüz! henüz araştırma aşamasında olan bu çalışma için kapsamlı bir araştırma yapılacaktır. Rocs firmasının bu harika tasarımlı ürününü güvenle kullanabilirsiniz. Diş macunu için ayrıca aşağıdaki incelememizi inceleyiniz.  

 

Artıları

  • Güvenli kullanım
  • Silikon fırça kılları
  • Uygun Fiyat

Eksileri

  • Her yerde bulunmuyor

Bebekler için diş macunu seçerken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle SLS ” sodyum lauri sülfat ” içeren kansorejen maddeler bu noktada çok önemlidir. 

Ayrıca macunda kulanıllan renklendirici ve tatlandırıcıların yapay olmaması gerekmektedir. Diş macununa beyaz rengi veren pikment titanyum dioksittir. Aynı zamanda tatlandırıcı olarak doğal sorbitol ve ksilitol kullanılmaktadır. Diş için en önemli hususlardan biri Florürdür. Ağızda biriken bakteriler zamanla dişimizin en üst katmanında yer alan florür tabakasını deler ve diş eti hatalıklarına sebep verir.

Rocs bebek diş macunu doğal aramosı sayesinde hem diş etlerini rahatlatırken aynı zamanda  güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Bebeğiniz bu macunu yuttuğunda dahi zarar görmez, sorun yaşamazsınız. 

Artıları

  • Uygun Fİyat
  • Güvenilir

Eksileri

  • Her yerde temin edilmiyor.

Diğer ürünleri İnceleyin

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

connect

we'd love to have your feedback on your experience so far

EN İYİ
mAKİNE

Her ay 100 TL Kupon Kazanmak için Kaydolun. Şansınızı Deneyin